MoviesDB

animated shorts - Order by Related Videos

Rudina - Traumatologjia sportive! (10 maj 2017)Rudina - Traumatologjia sportive! (10 maj 2017)
00:16:57May 10, 2017, 12:23 pm
Rudina - Traumatologjia sportive! (10 maj 2017)

Channel: RTV KLAN & Total View: 925


Tags:
tv klan, televizioni klan, klanhd, rudina magjistari, rudina, julian roshi, traumatologjia sportive! (10 maj 2017)


Add Date: May 10, 2017, 12:23 pm & Duration: 00:16:57


Likes: 4 | Dislike: 2


Facebook: http://www.facebook.com/tvklan Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN

Rudina - Rubrika “Quiz”! (09 maj 2017)Rudina - Rubrika “Quiz”! (09 maj 2017)
00:12:08May 9, 2017, 2:47 pm
Rudina - Rubrika “Quiz”! (09 maj 2017)

Channel: RTV KLAN & Total View: 845


Tags:
tv klan, televizioni klan, klanhd, rudina magjistari, rudina, rubrika “quiz”! (09 maj 2017)


Add Date: May 9, 2017, 2:47 pm & Duration: 00:12:08


Likes: 5 | Dislike: 0


Facebook: http://www.facebook.com/tvklan Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN

Stop - Rreziku i matësave elektrike për banorët dhe zgjidhja e OSHEE! (10 maj 2017)

Channel: RTV KLAN & Total View: 6812


Tags:
tv klan, televizioni klan, klanhd, emisioni stop 10 maj 2017, saimir kodra, gentian zenelaj, matesat elektrike, pallati unikom, rruga perlat rexhepi, ardian kola, drejtor i komunikimit ne oshee, matesat elektrike rrezik per banoret, matesat elektrike afer ashensorit, oshee zgjidh problemin e banoreve., rreziku i matesave elektrike per banoret dhe zgjidhja e oshee! (10 maj 2017), stop


Add Date: May 10, 2017, 12:00 pm & Duration: 00:09:55


Likes: 8 | Dislike: 0


stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD; Matësat elektrikë janë shndërruar në problem për banorët e pallatit “Unikom” në rrugën “Perlat Rexhepi”. Ata thonë, se matësat ndodhen ngjitur me ashensorin, duke rrezikuar jetën e tyre.Pas ndërhyrjes së emisionit “Stop”, Ardian Kola, drejtor i komunikimit në OSHEE, pranopn situatën kritike dhe premton zgjidhje për vendosjen e një kutie brenda kushteve teknike.
“Kemi këtë boksin e dritave që është jashtë funksionit, kemi rreziqe të mëdha të zënies së korentit. Mund të bëhet masë këtu, mund të bëjë lidhje të shkurtër dhe do të përvëlohemi jo si shkallë por si pallat me gjithë ashensorin. Nëqoftëse një njeri do të ndodhet në ashensor, ai do të vdesë brenda. I lutemi OSHEE të vejë dorë, jo vetëm të bëjë disa rregullime, por duhet hequr e gjithë kjo. Vijnë njerëzit për të ngritur automatin, se u bie automati dhe i ze korenti.

Një banor i pallatit shprehet se administratori i pallatit ka shkuar shpesh herë te OSHEE, por nuk kanë marrë asnjë përgjigje, ndërsa një tjetër thotë se kjo kabinë është jashtë çdo standardi.

Pas ndërhyrjes...

Opinion - Zemerimi i Koco Kokedhimes; Ekzekutimi i Zai Fundo; Henry Marsh! (09 maj 2017)

Channel: RTV KLAN & Total View: 18951


Tags:
tv klan, televizioni klan, klanhd, blendi fevziu, opinion tvklan, koco kokedhima, zai fundo, henry marsh, zemerimi i koco kokedhimes; ekzekutimi i zai fundo; henry marsh! (09 maj 2017), opinion


Add Date: May 10, 2017, 4:09 am & Duration: 01:44:32


Likes: 36 | Dislike: 33


Facebook: http://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Blendi Fevziu ne KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Koco Kokedhima
Themeluesi i Lëvizjes “ZGJIDHJA”, sonte, Koço Kokëdhima, i ftuar në emisionin “Opinion” në TV Klan është shprehur se situata e mbjelljes së kanabisit është një realitet që dihet nga të gjithë.

“Nuk kam qenë unë që kam bërë Shqipërinë si vend të kanabisit. Gjithashtu, policët që kanë bashkëpunuar me kanabistët kanë qenë në shërbim të Edi Ramës. Nëse dikur kishim një Lazarat, tashmë e gjithë Shqipëria është mbjellë. Është e rëndë që punonjës të Policisë së Shtetit të bashkëpunojnë me kanabistët dhe gjithashtu edhe me fshatarët. Nuk ka qenë ndonjëherë situata kaq e rëndë e mbjelljes së kanabisit në vend. Në mbjelljen e kanabisit nuk ka marrë pjesë vetëm policia, por edhe zyrtarë të lartë”, tha Koço Kokëdhima.

Themeluesi i Lëvizjes “Zgjidhja”, Koço Kokëdhima shprehet nga studio e “Opinion” se zgjedhjet e lira dhe të ndershme janë themeli i demorkacisë dhe i çdo reforme.

“Unë them që reforma në drejtësi ka rënë, së bashku me reformën zgjedhore. Lidhur me reformën në drejtësi, dua të them se kam qenë kundër shkeljes...

Rudina - Një udhëtim në “3 Bujtinat” e Gjinarit! (05 maj 2017)

Channel: RTV KLAN & Total View: 6895


Tags:
tv klan, televizioni klan, klanhd, rudina magjistari, rudina, manjola tavanxhiu, kastriot marku, nje udhetim ne “3 bujtinat” e gjinarit! (05 maj 2017)


Add Date: May 5, 2017, 9:30 am & Duration: 00:17:36


Likes: 19 | Dislike: 3


Facebook: http://www.facebook.com/tvklan Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN

“TAP”, bën një zbulim të dytë arkeologjik

Channel: RTV KLAN & Total View: 5001


Tags:
No Video Tags


Add Date: May 10, 2017, 7:29 am & Duration: 00:01:02


Likes: 16 | Dislike: 0


Ndërtimi i Gazsjellësit Trans Adriatik çon në zbulimin e një tjetër zone arkeologjike. Gjatë punimeve në afërsi të fshatit Turan, në Korçë, u gjetën rrënojat e një vendbanimi të hershëm. Ekspertët e trashëgimisë kulturore e vlerësojnë paraprakisht këtë vendbanim si të periudhës së hershme të epokës së hekurit, shekullit të X dhe XI, para erës sonë e shtrirë deri në periudhën e vonë romake.

Vlerësimi është bërë në bazë të materialeve qeramikë të gjetura aty dhe mendohet se në mesjetë është shfrytëzuar si vend për varrim. Pas zbulimit të kësaj gjurme të trashëgimisë tonë kulturore, punimet janë pezulluar dhe Këshilli Kombëtar i Arkeologjisë është në terren për të kryer shpëtimin dhe gërmimet e mëtejshme.

“Shpëtimi dhe mbrojtja e trashëgimisë kulturore përgjatë gjurmës së Gazsjellësit është shumë e rëndësishme për TAP. Ne kemi zhvilluar një numër të madh studimesh para fillimit të ndërtimit dhe kemi ngritur mekanizma për të minimizuar ndikimin mbi trashëgiminë kulturore, mjedisin apo komunitetet. Ekipet tona vijojnë të monitorojnë gjurmën e Gazsjellësit dhe të ruajnë çdo element të trashëgimisë kulturore në përputhje me planin e TAP për menaxhimin e...

Oktapod - Dj Lura - 28 Korrik 2017 - Vizion Plus - Variety Show

Channel: Vizion Plus TV & Total View: 752


Tags:
oktapod, variety show, late night show, turjan hyskaj, gerti selenica, show, vizion plus, tendence, okta2017, oktapod - dj lura - 28 korrik 2017, vizion plus - variety show


Add Date: July 29, 2017, 12:45 am & Duration: 00:23:33


Likes: 0 | Dislike: 0


http://www.vizionplus.tv
http://facebook.com/VizionPlusTV
http://twitter.com/VizionPlusTV
http://www.facebook.com/TurjanHyska28
http://instagram.com/turjanhyska/
http://twitter.com/turjanhyska
Oktapod eshte nje variety show qe vjen per syte e audiences nje here ne jave. Eshte nje program qe ne 90 minuta te shtrirjes se tij, percjell trajtim argumenti, perplasje por edhe piketakime te dukurive, pare nga kende te ndryshme veshtrimi.Programi bazohet ne talk show, por ndryshe nga “rrjedha e qete” dhe e shtrirjes se argumenteve ky program sjell disa lloje intervistash te parealizuara me pare ne realitetin shqiptar! Çdo I ftuar te perfshihet ne nje situate te caktuar duke shoqeruar intervisten me skenografi dhe efekte audio per te marre maksimumin nga I ftuari.Oktapod thote me ze te plote, ngjarje a ndodhi, qe pershperiten ne te perditshmen, por qe nuk marrin vokacion publik, edhe per shkak te ndonje kompleksi tipik apo edhe frike.

Rudina - Kercimi ne nje nivel robotik! (08 maj 2017)

Channel: RTV KLAN & Total View: 1574


Tags:
tv klan, televizioni klan, klanhd, rudina magjistari, rudina, klajdi selimi, kercimi ne nje nivel robotik! (08 maj 2017)


Add Date: May 8, 2017, 12:08 pm & Duration: 00:13:29


Likes: 10 | Dislike: 2


Facebook: http://www.facebook.com/tvklan Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN

Stop - Sarandë, leja abuzive e ndërtimit dhe shkejet e bashkisë! (09 maj 2017)

Channel: RTV KLAN & Total View: 8707


Tags:
tv klan, televizioni klan, klanhd, emisioni stop 9 maj 2017, saimir kodra, gentian zenelaj, bashkia e sarandes, gjykata administrative i pranon firmes shtyrjen e lejes, bashkia e sarandes nuk apelon vendimin e gjykates, pergjigja e bashksie se sarandes, floriana koka., sarande, leja abuzive e ndertimit dhe shkejet e bashkise! (09 maj 2017), stop


Add Date: May 9, 2017, 11:57 am & Duration: 00:11:58


Likes: 20 | Dislike: 5


stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD;

Kronikë e plotë: http://tvklan.al/stop-emisioni-178-sezoni-2/

Pak kohë më parë, “Stop” transmetoi një problem nga qyteti i Sarandës.Në vitin 2016, një firmë ndërtimi i kërkoi bashkisë së Sarandës, shtyrjen e lejes së marrë në vitin 2010, por bashkia nuk ia miratoi atë. Subjekti e fitoi të drejtën në Gjykatën Administrative dhe bashkia e Sarandës, nuk e apeloi këtë vendim.Pas shumë përpjekjeve, bashkia i përgjigjet emisionit “Stop”, se nuk është e detyruar të apelojë cdo vendim. Për më tepër, sipas saj, vendimi për shtyrjen e lejes, nuk ishte kundër interesave të bashkisë...Por institucioni i drejtuar nga Floriana Koka nuk shpjegon, se pse nuk e miratoi shtyrjen e lejes që në fillim, duke përdorur të njëjtën logjikë të interesit.Nga ana tjetër, sic kishte argumentuar emisioni “Stop”, Gjykata adminstrative e Apelit pezulloi lejen problematike...

Subjekti ndërtues “A.E.S” shpk është pajisur me leje ndërtimi, sipas vendimit të K.RR.T-së së bashkisë numër 3/1, më datë 06.12.2010 dhe kërkoi shtyrje të afatit, por bashkia e Sarandës nuk e...

Edicioni i lajmeve TvKlan 9 maj 2017Edicioni i lajmeve TvKlan 9 maj 2017
00:30:43May 9, 2017, 2:18 pm
Edicioni i lajmeve TvKlan 9 maj 2017

Channel: RTV KLAN & Total View: 4052


Tags:
klanhd, klan lajme, edicioni i lajmeve tvklan, reis cico, arben mevlani


Add Date: May 9, 2017, 2:18 pm & Duration: 00:30:43


Likes: 11 | Dislike: 4


Edicioni qendror i Lajmeve ne TVKLAN

Stop - Vlorë, në pritje të dëmshpërblimit për projektin e Transballkanikes...! (05 maj 2017)

Channel: RTV KLAN & Total View: 8282


Tags:
tv klan, televizioni klan, klanhd, emisioni stop 5 maj 2017, saimir kodra, gentian zenelaj, bashkia e vlores, bashkia e vlores nuk jep demshperblimet e transballkanikes, agron beqiraj, alban mesejtorja, drejtori i bashkise vlore, demshperblimi per transballkaniken ne ministrine e financave., vlore, ne pritje te demshperblimit per projektin e transballkanikes...! (05 maj 2017), stop


Add Date: May 5, 2017, 11:49 am & Duration: 00:11:14


Likes: 25 | Dislike: 4


stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD; Pak kohë më parë, bashkia e Vlorës premtoi, se do të marrë fund përpjekja e të prekurve nga projekti i rrugës transballkanike, për dëmshpërblimet. Por Agron Beqiraj tregon, se cdo gjë ka mbetur në kuadrin e fjalëve.Ai thotë, se nuk ka marrë asnjë lek dhe asnjë përgjigje të saktë. Ai përballet herë me përgjigjen, se i ka marrë paratë, që i takojnë e herë me idenë, se duhet verifikuar.Pas këmbënguljes së “Stop” drejtori i bashkisë, Alban Mesejtorja thotë, se procedura ka përfunduar në bashkinë e Vlorës dhe tani dëmshpërblimi është në dorë të Ministrisë së financave.

Kapet i shumëkërkuari nga autoritetet italiane

Channel: RTV KLAN & Total View: 1360


Tags:
mucllari


Add Date: May 11, 2017, 5:33 am & Duration: 00:00:17


Likes: 6 | Dislike: 1


Pogradec, 11 Maj 2017 - Hasan Muçllari, në kërkim nga drejtësi italiane është arrestuar këtë të enjte në fshatin Leshnicë të Pogradecit.

28 – vjeçari u kap në banesën ku jetonte dhe pritet që të ekstradohet drejt Italisë, pasi më 26 Tetor të vitit 2011, Muçllari është dënuar nga autoritetet italiane me 7 vite e 4 muaj burg, për vjedhje me dhunë dhe grabitje.

Ndalimi i tij erdhi pas bashkëpunimit të Interpol Tirana me Interpol Romën dhe Komisariatit të Policisë së Pogradec./tvklan.al

INterview 09052017 - Mimoza MevlaniINterview 09052017 - Mimoza Mevlani
00:14:24May 9, 2017, 12:00 pm
INterview 09052017 - Mimoza Mevlani

Channel: In Tv Albania & Total View: 1455


Tags:
in tv, intv, in tv albania, Kelvi Kadilli, Kolegji Turgut Ozal, Turgut Ozal, Tirana, Tirane, Turgut Ozal College, Femijet, Shfaqja, Eventi, Gjimnastrada, Elda, Albania Gjimnastrada


Add Date: May 9, 2017, 12:00 pm & Duration: 00:14:24


Likes: 7 | Dislike: 5


------------------------------------------
IN Tv Albania

Follow us:
http://facebook.com/intvalbania
http://twitter.com/intvalbania
http://instagram.com/intvalbania

Offcial website:
http://intv.al

TREGU I PRODUKTEVE BIO NË GJINAR GATI NË FUND TË MAJIT

Channel: Televizioni SKAMPA & Total View: 45


Tags:
No Video Tags


Add Date: May 12, 2015, 8:57 am & Duration: 00:02:56


Likes: 0 | Dislike: 0


Oktapod - Debati për shaminë - 28 Korrik 2017 - Vizion Plus - Variety Show

Channel: Vizion Plus TV & Total View: 5475


Tags:
oktapod, variety show, late night show, turjan hyskaj, gerti selenica, show, vizion plus, tendence, okta2017, oktapod - debati per shamine - 28 korrik 2017, vizion plus - variety show


Add Date: July 28, 2017, 8:18 am & Duration: 00:35:38


Likes: 0 | Dislike: 0


http://www.vizionplus.tv
http://facebook.com/VizionPlusTV
http://twitter.com/VizionPlusTV
http://www.facebook.com/TurjanHyska28
http://instagram.com/turjanhyska/
http://twitter.com/turjanhyska
Oktapod eshte nje variety show qe vjen per syte e audiences nje here ne jave. Eshte nje program qe ne 90 minuta te shtrirjes se tij, percjell trajtim argumenti, perplasje por edhe piketakime te dukurive, pare nga kende te ndryshme veshtrimi.Programi bazohet ne talk show, por ndryshe nga “rrjedha e qete” dhe e shtrirjes se argumenteve ky program sjell disa lloje intervistash te parealizuara me pare ne realitetin shqiptar! Çdo I ftuar te perfshihet ne nje situate te caktuar duke shoqeruar intervisten me skenografi dhe efekte audio per te marre maksimumin nga I ftuari.Oktapod thote me ze te plote, ngjarje a ndodhi, qe pershperiten ne te perditshmen, por qe nuk marrin vokacion publik, edhe per shkak te ndonje kompleksi tipik apo edhe frike.

Kandidatë me emra të ndryshuar në listaKandidatë me emra të ndryshuar në lista
00:01:31May 9, 2017, 2:08 pm
Kandidatë me emra të ndryshuar në lista

Channel: RTV KLAN & Total View: 1098


Tags:
No Video Tags


Add Date: May 9, 2017, 2:08 pm & Duration: 00:01:31


Likes: 1 | Dislike: 2


Formularët e dekrimianlizimit, të publikuar nga KQZ, zbulojnë se disa prej kandidatëve në zgjedhjet e 18 qershorit rezultojnë me emra të ndryshuar, apo të dënuar më parë për vepra të ndryshme, jo të rënda.

Kryetari i Partisë Socialdemokrate, Skënder Gjinushi është mes atyre që ka ndryshuar emrin. Sipas formularit të vetëdeklarimit, prindërit e kanë regjistruar në gjendjen civile me emrin Sasha Gjinushi. Por kreu i Socialdemokrateve nuk e ka përdorur asnjëherë këtë emër.

Edhe një tjetër personazh i njohur i politikës e ka ndryshuar emrin e vënë nga prindërit. Spartak Braho quhej dikur Zylyftar.

Arben Seferaj, kandidat në qarkun e Tiranës ka ndryshuar si emrin ashtu edhe mbiemrin. Ai quhej Niko Papa dhe rezulton të ketë ndryshuar edhe atësinë.

Të njëjtin emër dhe mbiemër, Niko Papa e ka mbajtur edhe kandidati për deputet i Partisë Socialiste në qarkun e Tiranës, Azbi Arapi.

Rasti i kandidatit të qarkut të Dibrës i Partisë Socialiste, Myfit Duriçi është ai që bie më shumë në sy për ndryshimin e gjeneraliteteve . Plot 3 herë ai e ka ndryshuar emrin nga Myfyt që e ka pasur në fillim në Mufit e më pas në Myfit.

Një tjetër kandidat me...

Mesditë - Stil në pranverë - 7 Mars 2017 - Lifestyle - Vizion Plus

Channel: Vizion Plus TV & Total View: 263


Tags:
Tema, aktualitet, histori personale, rubrika gatimi, keshilla mjekesore, lojra, gossip, showbiz, indirekte, perditshmeri, Roland Plaku, Anila Çela Teliti, Ani Elezi, Ertil Suli


Add Date: March 7, 2017, 4:19 am & Duration: 00:12:42


Likes: 0 | Dislike: 0


http://www.vizionplus.tv
http://facebook.com/VizionPlusTV
http://twitter.com/VizionPlusTv

Nje format kushtuar familjes, me fokus te veçante tek amvisat, i cili synon qe permes larmise se temave dhe rubrikave qe trajton te sjelle nje mesdite ndryshe duke ofruar te gjithe informacionin e duhur ne ekranin e Vizion Plus. Tema te aktualitetit, histori personale, rubrika gatimi, keshilla mjekesore, lojra, gossip, showbiz e gjithçka tjeter qe ne menyre direkte apo indirekte ndikojne ne perditshmerine tone.

Jo vetem mode - Rrefimi i embel me regjisoren Edlira Baholli! (06 maj 2017)

Channel: RTV KLAN & Total View: 2831


Tags:
tv klan, televizioni klan, klanhd, albert dumani, floriana garo, ermira mrruku, rrefimi i embel me regjisoren edlira baholli! (06 maj 2017), jo vetem mode


Add Date: May 7, 2017, 4:01 am & Duration: 00:20:18


Likes: 13 | Dislike: 3


Facebook: http://www.facebook.com/tvklan Emision info-entertainment nga Floriana Garo & Albert Dumani ne KLANHD & TVKLAN

“Vrasësi i grave” mohon krimin: S’mund të përdorja armë se s’kam krah

Channel: RTV KLAN & Total View: 2570


Tags:
No Video Tags


Add Date: May 10, 2017, 7:25 am & Duration: 00:00:55


Likes: 2 | Dislike: 3


Takimi i pasdites - Klubi i librit me Rudinen takim tek Vila Toscana! (29 janar 2014)

Channel: RTV KLAN & Total View: 1618


Tags:
tv klan, televizioni klan, klanhd, takimi i pasdites, rudina magjistari, vila toscana


Add Date: January 31, 2014, 1:18 am & Duration: 00:33:44


Likes: 3 | Dislike: 2


Facebook: http://www.facebook.com/tvklan Emision info-argetues nga Rudina Magjistari LIVE ne KLANHD & TVKLAN, nga e hena ne te premte 18:10

Edicioni i lajmeve TvKlan 10 maj 2017Edicioni i lajmeve TvKlan 10 maj 2017
00:30:52May 10, 2017, 11:44 am
Edicioni i lajmeve TvKlan 10 maj 2017

Channel: RTV KLAN & Total View: 4989


Tags:
klanhd, klan lajme, edicioni i lajmeve tvklan, reis cico, arben mevlani


Add Date: May 10, 2017, 11:44 am & Duration: 00:30:52


Likes: 11 | Dislike: 1


Edicioni qendror i Lajmeve ne TVKLAN

Makina me 5 persona nga një familje bie në liqenin e Shkopetit

Channel: RTV KLAN & Total View: 1266


Tags:
shkopet


Add Date: May 9, 2017, 6:43 am & Duration: 00:00:46


Likes: 0 | Dislike: 0


Pesë persona pjestarë të të njëjtës familje, mbetën të plagosur rëndë mëngjesin e kësaj të marte, kur një veturë “Mercedez- Benz” ra në liqenin e Shkopetit.

Menjëherë në vendin e ngjarjes, policia mbërriti në vendin e ngjarjes për të nisur hetimet dhe për të sqaruar rrethanat e aksidentit. Pas përpjekjeve të policisë dhe zjarrfikësve vetura u nxor nga ujërat e liqenit.

Të pesë personat, sipas burimeve të policisë kanë marrë plagë të rënda nga aksidenti. Ata janë pjestarë të një familjeje me mbiemër Shehu nga Bulqiza. Nga të dhënat e para referuar policisë në vendin e ngjarjes, një nga anëtarët e familjes Shehu ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Për këtë shkak, ai është nisur në drejtim të Spitalit të Traumës në Tiranë. Persona e tjerë po ashtu kanë marrë plagë serioze, por janë jashtë rrezikut për jetën në spitalin e Burrelit. Shkak i aksidentit dyshohet se është bërë, lagështira dhe rrëshqitja e gurëve në rrugë.

Tv Klan

Rudina - “Gjimnastrada 2017” fituesit e edicionit të 21-të! (09 maj 2017)

Channel: RTV KLAN & Total View: 2043


Tags:
tv klan, televizioni klan, klanhd, rudina magjistari, rudina, mimoza mevlani, “gjimnastrada 2017” fituesit e edicionit te 21-te! (09 maj 2017)


Add Date: May 9, 2017, 2:18 pm & Duration: 00:17:50


Likes: 8 | Dislike: 2


Facebook: http://www.facebook.com/tvklan Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN

Kandidatë me emra të ndryshuar në lista, disa kryetarë partish fusin gjithë fisin të kandidojë

Channel: RTV KLAN & Total View: 1367


Tags:
No Video Tags


Add Date: May 9, 2017, 11:02 am & Duration: 00:01:26


Likes: 3 | Dislike: 3


Rudina - Ana e panjohur e gazetarit, Arben Mevlani! (21 prill 2017)

Channel: RTV KLAN & Total View: 15566


Tags:
tv klan, televizioni klan, klanhd, rudina magjistari, rudina, arben mevlani, ana e panjohur e gazetarit, arben mevlani! (21 prill 2017)


Add Date: April 21, 2017, 8:59 am & Duration: 00:31:19


Likes: 28 | Dislike: 13


Facebook: http://www.facebook.com/tvklan Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN

Rudina - Festë, jo vetëm për 8 Mars! (08 mars 2017)

Channel: RTV KLAN & Total View: 5945


Tags:
tv klan, televizioni klan, klanhd, rudina magjistari, rudina, sofika filo, pavlina nushi, enerjeta ramaj, dea hoxha, bale zano, feste, jo vetem per 8 mars! (08 mars 2017)


Add Date: March 9, 2017, 12:13 am & Duration: 00:23:05


Likes: 22 | Dislike: 4


Facebook: http://www.facebook.com/tvklan Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN

Rudina - Rikthimi i 3 Musketierëve, në pritje të koncertit recital! (10 maj 2017)

Channel: RTV KLAN & Total View: 7937


Tags:
tv klan, televizioni klan, klanhd, rudina magjistari, rudina, redon makashi, aleksander gjoka, elton deda, rikthimi i 3 musketiereve, ne pritje te koncertit recital! (10 maj 2017)


Add Date: May 10, 2017, 1:46 pm & Duration: 00:46:13


Likes: 25 | Dislike: 5


Facebook: http://www.facebook.com/tvklan Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN

Ngacmoi nxënësen, arrestohet mësuesiNgacmoi nxënësen, arrestohet mësuesi
00:01:21May 10, 2017, 7:00 am
Ngacmoi nxënësen, arrestohet mësuesi

Channel: RTV KLAN & Total View: 8371


Tags:
No Video Tags


Add Date: May 10, 2017, 7:00 am & Duration: 00:01:21


Likes: 17 | Dislike: 2


Një mësues i shkollës 9- vjeçare “Mustafa Lleshi”, në Kashar, u arrestua nga policia e komisariatit nr. 6 në kryeqytet me akuzën e kryerjes së veprimeve turpshme ndaj një nxënëseje së tij 14 vjeçare.

Hasan Martani, 64 vjeç, mësues i Matmatikë-Fizikës, u arrestua pas denoncimit të prindërve të vajzës. Ngacmimet ndaj vajzës kanë ndodhur gjatë javës së kaluar në tualetet e shkollës. Për këtë e mitura i ka treguar ngjarjen nënës së saj.

“Para një jave erdhi vajza e shqetësuar dhe unë si prind e kuptova se diçka kishte ndodhur. Ajo më tregoi më pas çfarë kishte ngjarë.”

Nëna thotë se kërkoi prova për fjalët e vajzës.

“Ajo kishte Facebook dhe e kishte bllokuar. Erdhi në shtëpi dhe i thashë ta zhbllokonte dhe t’i shkruante. I shkroi dhe ai i ktheu përgjigje. Dhe ne morëm atë që deshëm për të provuar. Bëmë denoncimin dhe ia kemi lënë shtetit në dorë.”

Drejtoresha e shkollës, Raimonda Halilaj thotë se mësuesi është pezulluar.

“Çështja është në hetim dhe nuk mund të flas në lidhje me rastin. Ne kemi bërë pezullimin e tij nga puna menjëherë. Po ashtu është njoftuar edhe drejtoria arsimore.”

Vetë vajza ka pohuar...

Rudina - “Gangsteri i vogël, një film kundër bulizimit! (18 prill 2017)

Channel: RTV KLAN & Total View: 1227


Tags:
tv klan, televizioni klan, klanhd, rudina magjistari, rudina, agron domi, “gangsteri i vogel, nje film kunder bulizimit! (18 prill 2017)


Add Date: April 19, 2017, 2:06 am & Duration: 00:16:05


Likes: 3 | Dislike: 1


Facebook: http://www.facebook.com/tvklan Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN

Nancy ül a fűben | The Elder Scrolls: Blades Bethesda Softworks LLC PRÓXIMAMENTE | Je account activeren